Meist

By admin On juuni 10th, 2013

IMGP5985MTÜ Saaremaa Lohesurf on 2011. aastal loodud klubiline ühendus, mis koosneb tuule- ja meresõltlaste sõpruskonnast, kelle peamiseks ühiseks eesmärgiks on lohesurfata ja selle kõrvalt ka aegajalt võistlusi ning muid toredaid üritusi korraldada. Klubi liikmeteks on peaasjalikult saarlased, kuid oma kombitsad oleme ajanud ka Mandri-Eestisse ning isegi põhjanaabrite juurde Soome. Meie  liikmete tutvustused leiab SIIT. Kui tahad meie punti hüpata, siis klõpsa aga SIIA ja täida avaldus.

Suurematest ettevõtmistest võib välja tuua lohesurfi Eesti meistrivõistluste (EMV) etappide korraldamise 2011. ja 2012. aastal, mille kohta saab lähemalt lugeda  SIIT ja SIIT.

Alates 2013. aastast võtsime eesmärgiks keskenduda rohkem kohalikele lohesurfaritele ning otsustasime korraldada kodustes tingimustes Saaremaa meistrivõistlused (SMV) lohesurfis. Kuna üks võistlus aasta jooksul ei anna korraliku surfari võimetest asjalikku pilti ja ei ole kohane kutsuda ühe võistluse võitjat Saaremaa parimaks lohesurfariks, siis otsustasime võimalusel SMV korraldada mitmetest erinevatest etappidest, nii talvel kui suvel. Täpsemalt saab SMV kohta  lugeda meie kodulehe rubriigist sündmused: http://saaremaalohesurf.eu/?page_id=34.

Organisatoorse poole pealt veel nii palju, et oleme liitunud Eesti Lohesurfiliiduga. Samuti oleme pugenud Saaremaa Spordiliidu kaitsva tiiva alla, et sealne tubli kollektiiv saaks meile nõu ja jõuga abiks olla ning meie saaksime omakorda neile igati vääriliselt  merespordi kuulsust ja tuntust tuua.

Muidugi seda kõike me ei suudaks teha ilma oma heade sõprade ja toetajateta, kes meil on aidanud läbi viia juba toimunud lohesurfi võistlusi ja loodetavasti on abiks ka edaspidi. Meie toetajatele oleme loonud lausa eraldi lehekülje, mille leiab SIIT.

 

Tuult!

MTÜ Saaremaa Lohesurf